KILPAILUT
VALITSE LAJI:
LAJI
Kaikki
Kaikki
VALITSE TILA:
TILA
Kaikki
Kaikki
Yyteri Sandstorm 2024 Challenges
28.3.-21.4.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 2
4.3.-17.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toukokuu: Goblettihelvetti
15.5.-22.5.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
SPRING THROWDOWN 2024
25.5.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Strength Cup Finaali
25.5.2024
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Endurance Cup Finaali
25.5.-26.5.2024
FUNCTIONAL FITNESS
SUMMER BATTLE
7.6.-9.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Häjyin 2024
8.6.-9.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Kesäkuu – ???
12.6.-19.6.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Yyteri Sandstorm 2024
28.6.-29.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
STADIKAN STALLONE 2024
12.7.-13.7.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2024 Karsinta
1.7.-31.7.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Buusteri Tampere!
17.8.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Well Gym Games 2024
17.8.-18.8.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
KuntoKarkelot 2024
7.9.-8.9.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2024
20.9.-21.9.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 3
15.4.-28.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 3
15.4.-28.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm Karsinta 2024
28.3.-21.4.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 7: Grande Finale
1.4.-21.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Huhtikuu: Riippuu mistä roikkuu
10.4.-17.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
STADIKAN STALLONE 2024 KARSINTA
1.3.-31.3.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 6: Tupla Pyramidi
4.3.-24.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 2
4.3.-17.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Helmikuu: Mitkä painot tässä kantsii laittaa?
14.2.-21.2.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 5 - Vauhtia ja Voimaa
5.2.-18.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Nousu Games VI
10.2.2024
CROSSFIT
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2024
10.2.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 1
22.1.-4.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 1
22.1.-4.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2024
12.1.-27.1.2024 ONLINE
CROSSFIT
Tammikuu: Leikkiä pleitillä
17.1.-24.1.2024 ONLINE
CROSSFIT
Mayday Online Osakilpailu 4: Temppu Ykköne
8.1.-21.1.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Joulukuu: My name is Effort. Max Effort.
13.12.-18.12.2023 ONLINE
CROSSFIT
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2024 Karsinta
4.12.-17.12.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 3: Tsipperi
4.12.-17.12.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2023 Finaali
25.11.-26.11.2023
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 2: "X3"
6.11.-26.11.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Marraskuu: 3-rep max
15.11.-20.11.2023 ONLINE
CROSSFIT
Wodka Throwdown 2024 -karsinnat
2.10.-5.11.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Pieksäjäiset 2023
3.11.-4.11.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Mayday Online Osakilpailu 1: Full Send
16.10.-29.10.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Lokakuu: KBSDHPT2BBSHSPU
11.10.-16.10.2023 ONLINE
CROSSFIT
Boxathletics Challenge 2023
15.10.2023
TOIMINNALLINEN URHEILU
Linna Masters 2023 Karsinta
6.10.-15.10.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Sotilasurheiluliiton Military Crosstraining joukkuekilpailu 2023
13.10.-14.10.2023
MILITARY
Linna Masters 2023 Kuntosarja
2.10.-8.10.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2023
29.9.-30.9.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2023 Elite
29.9.-30.9.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Syyskuu: GripMaster 8000
13.9.-18.9.2023 ONLINE
CROSSFIT
Pieksäjäiset 2023 Karsinta
28.8.-10.9.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Elokuu: We got balls
16.8.-21.8.2023 ONLINE
CROSSFIT
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2023
11.8.-12.8.2023
STRONGMAN
Itäkairan Pätsi Elite karsinta 2023
3.7.-16.7.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2023
30.6.-1.7.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Kesäkuu: Jäätävä polte, ilman Rennyy
14.6.-19.6.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Häjyin 2023
10.6.-11.6.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Toukokuu: Legs Miserables
17.5.-22.5.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
YhdenPäivänKisa
19.5.-20.5.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Friitalan Yritys 110-v juhlauinnit
20.5.2023
SWIMMING
Yyteri Sandstorm 2023 Qualifier
6.4.-24.4.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Huhtikuu: All the single ladies
12.4.-17.4.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Maaliskuu: Fran–narF
15.3.-21.3.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2023
18.2.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Helmikuu: Miten tää kantsii jakaa?
8.2.-13.2.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2023
27.1.-11.2.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Tammikuu: Tankotanssia
11.1.-16.1.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2022 Finaali
26.11.-27.11.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Finaali
20.11.2022
WEIGHTLIFTING
Winter Snatch Party
19.11.2022
WEIGHTLIFTING
Linna Masters 2022 Kuntosarja
31.10.-7.11.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Pieksäjäiset 2022
4.11.-5.11.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Autumn Struggle by CrossFit Verstas
10.10.-31.10.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Boxathletics Challenge 2022
30.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2022 Karsinta
10.10.-18.10.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 3
16.10.2022
WEIGHTLIFTING
Unbroken Lahti Edition
7.10.-9.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2022
1.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi Challenge 2022
30.9.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Juniorcup 2022 Pori
4.9.2022
WEIGHTLIFTING
Etelä-Suomen mestaruuskilpailut 2022
3.9.-4.9.2022
WEIGHTLIFTING
Turun Tuomiopäivä 2022
26.8.-28.8.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Lahti Edition karsinta
6.8.-15.8.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2022
12.8.-13.8.2022
STRONGMAN
Itäkairan Pätsi karsinta 2022
25.7.-7.8.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 2
7.8.2022
WEIGHTLIFTING
Yyteri Sandstorm 2022
1.7.-2.7.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Häjyin 2022
18.6.-19.6.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun Nuorten SM-kilpailut 2022
18.6.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-finaali Avoin & Masters 2022
21.5.-22.5.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2022 karsinta
15.4.-2.5.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-karsinnat Joukkue 2022
11.4.-24.4.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-karsinnat Avoin & Masters 2022
26.3.-10.4.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 1
3.4.2022
WEIGHTLIFTING
Turun Tuomiopäivä 2022 Puhdistamo Elite karsinta
25.2.-14.3.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2022
29.1.-13.2.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Finaali
27.11.-28.11.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Finaali
27.11.2021
WEIGHTLIFTING
Pieksäjäiset 20/21
5.11.-6.11.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Karsinta
15.10.-25.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Autumn Struggle by CrossFit Verstas
6.10.-22.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Kuntosarja
15.10.-19.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Mayhemi 2021
1.10.-2.10.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2021
2.10.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Askel Rääkki 2021
1.6.-31.8.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Osakilpailu 3
29.8.2021
WEIGHTLIFTING
Unbroken 2021
20.8.-22.8.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2021
13.8.-14.8.2021
STRONGMAN
Häjyin 2021
13.8.-14.8.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Kalotin vahvin 2021
31.7.2021
STRONGMAN
Itäkairan Mayhemi karsinta 2021
21.7.-31.7.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Turun Tuomiopäivä 2021
2.7.-4.7.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2021
2.7.-3.7.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Osakilpailu 2
16.5.2021
WEIGHTLIFTING
Unbroken karsinta 2021
25.1.-8.2.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2021
12.1.-23.1.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2020
27.11.-7.12.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2020
26.9.-11.10.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2020
10.10.-11.10.2020
STRONGMAN
Unbroken Endurance Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Business 2020
5.9.-5.9.2020
FUNCTIONAL FITNESS
Talvikarkelot 2020
13.1.-25.1.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Boxinbox Challenge
19.12.-10.1.2020 ONLINE
CYCLING
Yyteri Sandstorm 2024 Challenges
28.3.-21.4.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 2
4.3.-17.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toukokuu: Goblettihelvetti
15.5.-22.5.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
SPRING THROWDOWN 2024
25.5.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Strength Cup Finaali
25.5.2024
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Endurance Cup Finaali
25.5.-26.5.2024
FUNCTIONAL FITNESS
SUMMER BATTLE
7.6.-9.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Häjyin 2024
8.6.-9.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Kesäkuu – ???
12.6.-19.6.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Yyteri Sandstorm 2024
28.6.-29.6.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
STADIKAN STALLONE 2024
12.7.-13.7.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2024 Karsinta
1.7.-31.7.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Buusteri Tampere!
17.8.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Well Gym Games 2024
17.8.-18.8.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
KuntoKarkelot 2024
7.9.-8.9.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2024
20.9.-21.9.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 3
15.4.-28.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 3
15.4.-28.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm Karsinta 2024
28.3.-21.4.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 7: Grande Finale
1.4.-21.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Huhtikuu: Riippuu mistä roikkuu
10.4.-17.4.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
STADIKAN STALLONE 2024 KARSINTA
1.3.-31.3.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 6: Tupla Pyramidi
4.3.-24.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 2
4.3.-17.3.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Helmikuu: Mitkä painot tässä kantsii laittaa?
14.2.-21.2.2024 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 5 - Vauhtia ja Voimaa
5.2.-18.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Nousu Games VI
10.2.2024
CROSSFIT
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2024
10.2.2024
TOIMINNALLINEN URHEILU
Unbroken Endurance Cup Osakilpailu 1
22.1.-4.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup Osakilpailu 1
22.1.-4.2.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2024
12.1.-27.1.2024 ONLINE
CROSSFIT
Tammikuu: Leikkiä pleitillä
17.1.-24.1.2024 ONLINE
CROSSFIT
Mayday Online Osakilpailu 4: Temppu Ykköne
8.1.-21.1.2024 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Joulukuu: My name is Effort. Max Effort.
13.12.-18.12.2023 ONLINE
CROSSFIT
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2024 Karsinta
4.12.-17.12.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 3: Tsipperi
4.12.-17.12.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2023 Finaali
25.11.-26.11.2023
TOIMINNALLINEN URHEILU
Mayday Online Osakilpailu 2: "X3"
6.11.-26.11.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Marraskuu: 3-rep max
15.11.-20.11.2023 ONLINE
CROSSFIT
Wodka Throwdown 2024 -karsinnat
2.10.-5.11.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Pieksäjäiset 2023
3.11.-4.11.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Mayday Online Osakilpailu 1: Full Send
16.10.-29.10.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Lokakuu: KBSDHPT2BBSHSPU
11.10.-16.10.2023 ONLINE
CROSSFIT
Boxathletics Challenge 2023
15.10.2023
TOIMINNALLINEN URHEILU
Linna Masters 2023 Karsinta
6.10.-15.10.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Sotilasurheiluliiton Military Crosstraining joukkuekilpailu 2023
13.10.-14.10.2023
MILITARY
Linna Masters 2023 Kuntosarja
2.10.-8.10.2023 ONLINE
TOIMINNALLINEN URHEILU
Itäkairan Pätsi 2023
29.9.-30.9.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2023 Elite
29.9.-30.9.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Syyskuu: GripMaster 8000
13.9.-18.9.2023 ONLINE
CROSSFIT
Pieksäjäiset 2023 Karsinta
28.8.-10.9.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Elokuu: We got balls
16.8.-21.8.2023 ONLINE
CROSSFIT
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2023
11.8.-12.8.2023
STRONGMAN
Itäkairan Pätsi Elite karsinta 2023
3.7.-16.7.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2023
30.6.-1.7.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Kesäkuu: Jäätävä polte, ilman Rennyy
14.6.-19.6.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Häjyin 2023
10.6.-11.6.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Toukokuu: Legs Miserables
17.5.-22.5.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
YhdenPäivänKisa
19.5.-20.5.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Friitalan Yritys 110-v juhlauinnit
20.5.2023
SWIMMING
Yyteri Sandstorm 2023 Qualifier
6.4.-24.4.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Huhtikuu: All the single ladies
12.4.-17.4.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Maaliskuu: Fran–narF
15.3.-21.3.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Snowstorm Nuorten SM-kilpailut 2023
18.2.2023
FUNCTIONAL FITNESS
Helmikuu: Miten tää kantsii jakaa?
8.2.-13.2.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2023
27.1.-11.2.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Tammikuu: Tankotanssia
11.1.-16.1.2023 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2022 Finaali
26.11.-27.11.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Finaali
20.11.2022
WEIGHTLIFTING
Winter Snatch Party
19.11.2022
WEIGHTLIFTING
Linna Masters 2022 Kuntosarja
31.10.-7.11.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Pieksäjäiset 2022
4.11.-5.11.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Autumn Struggle by CrossFit Verstas
10.10.-31.10.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Boxathletics Challenge 2022
30.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Linna Masters 2022 Karsinta
10.10.-18.10.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 3
16.10.2022
WEIGHTLIFTING
Unbroken Lahti Edition
7.10.-9.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2022
1.10.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi Challenge 2022
30.9.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Juniorcup 2022 Pori
4.9.2022
WEIGHTLIFTING
Etelä-Suomen mestaruuskilpailut 2022
3.9.-4.9.2022
WEIGHTLIFTING
Turun Tuomiopäivä 2022
26.8.-28.8.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Lahti Edition karsinta
6.8.-15.8.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2022
12.8.-13.8.2022
STRONGMAN
Itäkairan Pätsi karsinta 2022
25.7.-7.8.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 2
7.8.2022
WEIGHTLIFTING
Yyteri Sandstorm 2022
1.7.-2.7.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Häjyin 2022
18.6.-19.6.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun Nuorten SM-kilpailut 2022
18.6.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-finaali Avoin & Masters 2022
21.5.-22.5.2022
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2022 karsinta
15.4.-2.5.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-karsinnat Joukkue 2022
11.4.-24.4.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Toiminnallisen urheilun SM-karsinnat Avoin & Masters 2022
26.3.-10.4.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2022 Osakilpailu 1
3.4.2022
WEIGHTLIFTING
Turun Tuomiopäivä 2022 Puhdistamo Elite karsinta
25.2.-14.3.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2022
29.1.-13.2.2022 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Finaali
27.11.-28.11.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Finaali
27.11.2021
WEIGHTLIFTING
Pieksäjäiset 20/21
5.11.-6.11.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Karsinta
15.10.-25.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Autumn Struggle by CrossFit Verstas
6.10.-22.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2021 Kuntosarja
15.10.-19.10.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Mayhemi 2021
1.10.-2.10.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Itäkairan Pätsi 2021
2.10.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Askel Rääkki 2021
1.6.-31.8.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Osakilpailu 3
29.8.2021
WEIGHTLIFTING
Unbroken 2021
20.8.-22.8.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2021
13.8.-14.8.2021
STRONGMAN
Häjyin 2021
13.8.-14.8.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Kalotin vahvin 2021
31.7.2021
STRONGMAN
Itäkairan Mayhemi karsinta 2021
21.7.-31.7.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Turun Tuomiopäivä 2021
2.7.-4.7.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2021
2.7.-3.7.2021
FUNCTIONAL FITNESS
Leoko Cup 2021 Osakilpailu 2
16.5.2021
WEIGHTLIFTING
Unbroken karsinta 2021
25.1.-8.2.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
TalviKarkelot 2021
12.1.-23.1.2021 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Linnamasters 2020
27.11.-7.12.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Yyteri Sandstorm 2020
26.9.-11.10.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Suomen Vahvin Mies ja Nainen 2020
10.10.-11.10.2020
STRONGMAN
Unbroken Endurance Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Strength Cup 2020
1.7.-30.9.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Unbroken Business 2020
5.9.-5.9.2020
FUNCTIONAL FITNESS
Talvikarkelot 2020
13.1.-25.1.2020 ONLINE
FUNCTIONAL FITNESS
Boxinbox Challenge
19.12.-10.1.2020 ONLINE
CYCLING